چرا آغاسی ناگهان روی صحنه از مردم خداحافظی کرد!؟

نعمت‌الله آغاسی میگوید: چهار سال کار مداوم سینه‌ام را خسته کرده و دیگر نمیتوانم مثل اولها دائما برنامه اجرا کنم.

چند روز قبل ناگهان شایع شد که آغاسی برای همیشه از خوانندگی کناره‌گیری کرد و این مطلب را در نقاطی که برنامه داشته بزبان آورده بود و با علاقمندانش برای همیشه خداحافظی کرده است.

برای اطلاع از صحت و سقم قضیه بلافاصله با اغاسی تماس گرفتیم وی در حالی که به زحمت حرف میزد و صدایش کاملا گرفته بود گفت درست است که من چنین حرفی زده‌ام اما نگفتم برای همیشه خوانندگی را ترک میکنم. اینرا بدانید تا جایی که نفس دارم و مردم مرا میخواهند به خوانندگی ادامه خواهم داد اما مدتی است سینه‌ام گرفته، حالم خوب نیست، چهار سال کار مداوم و اجرای برنامه‌های متعدد مرا خسته کرده بطوریکه چند شب پیش احساس کردم بهیچ طریقی قادر به اجرای برنامه نیستم و اگر بخواهم بهمین ترتیب کارم را دنبال کنم مریضی سختی در انتظارم میباشد علی‌الخصوص که دکتر هم در این مورد بمن سفارش کرده و گفته باید مدتی استراحت کنی ناگزیر و برای اینکه بدقولی نکرده باشم و صاحبان تئاتر و کاباره و گاردن پارتی با اعتراض مشتریان خود مواجه نشوند روی صحنه رفتم و به مردم گفتم قرار بود امشب برای شما بخوانم ولی باور کنید حالم خوب نیست و خستگی مرا از پا انداخته برای اینکه بدقولی نشده باشد آمده‌ام از شما خواهش کنم برای مدتی بمن اجازه استراحت بدهید. انشاالله در آینده نزدیک با حرارت و نیروی تازه‌تری برایتان خواهم خواند. عین این مطلب را در جاهای دیگری که برنامه داشتم گفتم و خوشبختانه مردم با کف زدن‌های خود موافقت خود را اعلام داشتند و منهم از آنروز باستراحت پرداختم از طرفی چون ماه مبارک رمضان در پیش است برنامه‌ای نخواهم داشت و تصمیم دارم باتفاق شهلا همسرم و علیرضا به مشهد برویم.

قدر مسلم پس از ماه مبارک رمضان فعالیت خود را شروع خواهم کرد ولی این بار مقداری از برنامه خوانندگی خواهم کاست و امکان دارد بیشتر در جشنها و مجالس خصوصی برنامه اجرا کنم. چرا که اینگونه برنامه‌ها همیشگی نیست و آدم میتواند به استراحت و کارهای خانوادگی خود برسد. مسئله دیگر اینکه من هم اکنون مشغول بازی در یک فیلم و دور دنیا با یک دستمال هستم و از آنجا که نمیشود خوانندگی و هنرپیشگی را تواما دنبال کرد امکان دارد در آینده بیشتر بکار بازی در فیلم مشغول شوم چرا که در این راه هم موفق بوده‌ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *