پیش‌بینی بارش و لغزندگی جاده‌ها در غرب و شمال‌غرب

کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گزارش خبرنگار علمی ایرنا، در اطلاعیه روز چهارشنبه سازمان هواشناسی آمده است؛ روز جمعه، 17 اسفندماه گستره بارش‌ها علاوه بر مناطق ذکر شده، دامنه‌های زاگرس مرکزی، جنوب غرب و بخش‌هایی از مرکز کشور را فرا خواهد گرفت.
روز شنبه با حرکت این سامانه به سمت شرق بارش در نوار غربی کشور بارش قطع می‌شود و در سایر مناطق کشور بارش‌ها ادامه خواهد داشت. بر این اساس وضع هوای کشور طی روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه اینگونه پیش‌بینی شده است :
** آب و هوای پنجشنبه 16 اسفند
از بعدازظهر پنجشنبه، بارش باران و وزش باد، در ارتفاعات و نقاط سردسیر بارش برف در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، غرب کردستان، شمال کرمانشاه، شمال ایلام و در استان‌های گیلان و اردبیل با وزش باد شدید.
** آب و هوای جمعه 17 اسفند
بارش برف و وزش باد در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، کردستان، همدان، بارش باران و وزش باد، در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش برف در کرمانشاه، مرکزی، لرستان، گیلان، مازندران، تهران، البرز، قزوین، شمال سمنان، غرب اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، ارتفاعات شمال خوزستان، ارتفاعات ایلام، شمال خراسان شمالی و در جنوب ایلام و شمال و شرق خوزستان گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقت و احتمال خیزش گرد و خاک.
** آب و هوای شنبه 18 اسفند
بارش باران و وزش باد، در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش برف در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سمنان، تهران، البرز، قزوین، قم، همدان، مرکزی، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، شمال فارس، شرق خوزستان، شرق لرستان، یزد، برخی نقاط کرمان، شمال سیستان و بلوچستان و شمال هرمزگان و وزش باد شدید در برخی مناطق استان‌های هرمزگان، سیستان و بلوچستان، یزد، کرمان و خراسان جنوبی.
از آنجا که در جاده‌های کوهستانی استان‌های واقع در شمال غرب، غرب، ارتفاعات البرز، زاگرس مرکزی و شمال شرق کشور کولاک برف، لغزندگی جاده‌ها و کاهش دید پیش‌بینی می‌شود، سازمان هواشناسی توصیه کرده است که تمهیدات لازم برای جلوگیری از خسارات احتمالی به عمل آید.
علمی** 9014** 1055

انتهای پیام /*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *