پروین، بلوند خیره‌ کننده ایرانی در میهمانی اوناسیس

پروین انصاری در کنار ارسطو اوناسیس

در این هفته مجله معروف «اوا» از زندگی خصوصی یک زن جوان و زیبای ایرانی به نام پروین انصاری رپرتاژ جالبی چاپ کرد و اعلام نمود که پروین کارگران موفقی است و به‌زودی هم برای تهیه یک فیلم سینمایی به سرزمین اصلی خود در ایران باز می‌گردد.

پروین انصاری در کنار ارسطو اوناسیس
پروین انصاری در کنار ارسطو اوناسیس

دوست صمیمی اوناسیس

پروین که در میهمانی ارسطو اوناسیس میلیاردر مشهور یونانی در رستوران «نادرنادل اورسو» شرکت کرده بود به خبرنگاران گفت به زودی به اتفاق پسر ویتوریو دسیکا هنرپیشه مشهور ایتالیائی عازم ایران خواهد شد.

وی گفت مدت دوازده‌سال است که در ایتالیا به سر می‌برد و در زمینه کارگردانی سینما تلاش ثمربخشی دارد.

مطبوعات ایتالیا که به‌وی لعبت «بلوند خیره‌کننده» داده‌اند وی را کارگردانی فهیم می‌دانند و به‌مناسبت شرکت در میهمانی‌های مجلل «ارسطو اوناسیس» نیز اخیرا مصاحبه‌ای با وی انجام داده‌اند و نوشته‌اند فیلمی که «پروین» کارگردانی خواهد کرد فیلمی است مستند از زندگی جوانان ایرانی.

پروین در مورد شرکت در میهمانی ارسطو اوناسیس به خبرنگار مجله «اوا» گفت: من به وسیله ثروتمند یونانی برای شرکت در یک میهمانی فامیلی دعوت شده بودم. وی اوناسیس را یک مرد صمیمی و خونگرم وصف کرد و گفت او نه جوان است و نه زیبا اما جذابیت اوناسیس از یک قدرت منحصر به فرد مردانه اوست. ما در دوره‌ای زندگی می‌کنیم که مردها همیشه خسته و کسل‌ هستند ولی اوناسیس جسما و روحا جوان است.

وی درباره خصوصیات اوناسیس اینطور قضاوت کرد: اوناسیس یک دون ژوان نیست، او به خانم‌ها تعارفات و تحسین‌های جالبی تحویل می‌دهد و همین باعث می‌شود که «زن» به طور کلی «زن بودن» خود را حس کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *