هر وقت پرسپولیس ببرد این آقا میوه‌­هایش را حراج می­کند!

این هم نمونه­ای از عشق و علاقه مردم به فوتبال در دنیای شلوغ ما

عاشق تیم پرسپولیس در کنار عکس­های بازیگران محبوب خود که به دیوار مغازه­اش چسبانیده است.

در این دوره که فوتبال و فوتبالیست مورد توجه عموم به خصوص جوانان قرار گرفته است هر کسی برای موفقیت تیم خود به حربه‌­ای متوسل می‌شود و به طریقی علاقه و اشتیاق خود را به تیم و بازیکن مورد علاقه­اش ابراز می­دارد.

یکی مثل محمد بوقی با بوق­های متعدد خود به استقبال چهره­‌های محبوبش می­رود و یکی هم مثل جناب «علی اصغرخان بحری مدح» با حراج میوه­هایش این علاقه را نشان می­دهد!

علی اصغر خان که جوانی است ورزشکار و از هواخواهان سرسخت تیم پرسپولیس به شمار می‌رود در فسا زندگی می­کند و کار اصلیش میوه­ فروشی است.

وی دیوارهای مغازه خود را از عکس های فوتبالیست­های مورد علاقه­اش پر کرده و هر وقت جریان مسابقه­ای که تیم پرسپولیس در آن شرکت دارد از رادیو پخش می­شود کار را کنار می‌گذارد و طی اعلامیه­ای که به در مغازه نصب می‌کند از مشتریان خود می‌­خواهد تا پایان مسابقه فوتبال برای خرید مراجعه نکنند!

جالب اینکه چنانچه در آن بازی تیم پرسپولیس برنده شود او میوه­‌هایش را حراج می­کند و مشتریان را در پرداخت پول میوه‌ها آزاد می­‌گذارد و چه بسا عده‌ای از این فرصت استفاده کرده و میوه‌­ها را به رایگان می­برند!

خبرنگار مجله جوانان در فسا می‌نویسد علاقه و اشتیاق بیش از حد علی اصغر به تیم پرسپولیس باعث شده تا اکثر مشتریان او وقتی هوس خرید میوه می­کنند آن را موکول به پایان برگزاری مسابقه فوتبال بنمایند و همیشه آرزو می‌کنند که تیم پرسپولیس برنده شود چرا که در صورت باخت این تیم علاوه بر آنکه میوه ارزان قیمت و مفت نصیبشان نمی‌شود، علی اصغر خان آنچنان دمق و ناراحت می‌شود که قیمت میوه را یک کلام و بیش از حد معمول عرضه می­کند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *