«نشانی تا کلید»ویژه برنامه شبکه چهار برای دهه فجر/گفت وگوی رامتین شهبازی با منوچهر شاهسواری


«نشانی تا کلید» عنوان ویژه برنامه شبکه چهار سیما است که در ایام الله دهه فجر به وری آنتن می رود.
به گزارش سینماسینما وبه نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما: «نشانی تا کلید» به تهیه کنندگی و کارگردانی امید داوری در ۱۳ قسمت ۵۰ دقیقه ای در گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما تهیه و تولید می شود و به بررسی آثار هنری مرتبط با انقلاب اسلامی می پردازد.
داوری در خصوص این برنامه گفت: در «نشانی تا کلید» با هنرمندان بزرگی که در طول چهار دهه انقلاب اسلامی فعالیت هنری داشته اند گفتگو می کنیم.
داوری گفت: این یک ویژه برنامه گفتگو محور است که در هر قسمت با هنرمندان یک رشته هنری همچون تئاتر، سینما، خوشنویسی،دیوارنگاری، گرافیک و نقاشی گفتگو و تاثیر انقلاب اسلامی را در این رشته ها بررسی می کنیم.
وی به برخی از هنرمندان این برنامه اشاره کرد و گفت: در خصوص هنر تئاتر، دو منتقد روزبه حسینی و رضا آشفته در خصوص فعالیت های تئاتری زنده یاد محمود استادمحمد نمایشنامه‌نویس، کارگردان و بازیگر تئاتر ایرانی گفتگو می کنند. در خصوص سینما دکتر رامتین شهبازی با مدیر عامل خانه سینما، منوچهر شاهسواری به گفتگوی می پردازد. در قسمت انیمیشن دکتر کیارش زندی با احمد عربانی صحبت می کند.
داوری افزود: کیخسرو خروش چهره ماندگار هنر، استاد ارشد خوشنویسی ایران که اولین پرتره‌ او از امام خمینی (ره) در کتاب های درسی منتشر شده است هنرمند دیگری است که در بخش خوشنویسی با او گفتگو می شود.
داوری در خصوص آیتم های برنامه گفت: در این برنامه ۵۰ دقیقه ای در میان گفتگوی هنرمندان، میان برنامه های مختلفی از آثار هنرمندان مرتبط با موضوع بحث پخش می شود.
تهیه کننده وکارگردان «نشانی تا کلید» در انتها گفت:تولید این ویژه برنامه سیزده قسمتی به پایان رسیده است و هم اکنون مراحل تدوین را سپری می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *