سعودی ها در تعقیب دوخواهر در هنگ کنگ

کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گزارش ایرنا تارنمای تایمز آسیا روز جمعه گزارش کرد، مدتی است که مساله فرار زنان عربستانی از این کشور برای زندگی در مکانی بدور از تنش های سیاسی و اجتماعی مورد توجه قرار گرفته است و هر روز اخباری از گوشه و کنار در این باره منتشر می شود.
انتشار این خبر در شرایطی صورت می گیرد که ‘محمد بن سلمان’ ولیعهد عربستان به چین سفر کرده است غرب از هر دو کشور انتقاد کرده است که هیچ علاقه ای به رایزنی و مذاکره درباره مسایل مرتبط به حقوق بشر انجام نمی دهند و از ناقضان حقوق بشر دنیا محسوب می شوند.
مایکل وایلدر وکیل این دو خواهر می گوید که اینها زنانی جوان، باهوش و با درایت هستند که همیشه در هراس زندگی کرده اند و به صورت قانونی وارد هنگ کنگ شده اند و به دنبال آینده ای بهتر برای خود هستند.
البته موضوع این دو خواهر داستانی است که از سال 2018 میلادی شروع شد زمانی که آنها از تعطیلات در سریلانکا به هنگ کنگ پناه بردند تا به گفته وایلدر بتوانند به کشور ثالث امن بروند و برای همین به دنبال ورود به استرالیا بوده اند.
وکیل آنها می گوید که دیپلمات های عربستانی همچنان در جستجوی این دو خواهر 18 و 20 ساله بوده اند اما آنها به هر شکل موفق به ورود به هنگ کنگ شده اند.
دختران عربستانی بر اساس گفته وکیل آنها می خواسته اند پس از پنج ماه اقامت در هنگ کنگ به هر شکل به استرالیا بروند اما بلیت پرواز آنها لغو شده و آنها را تحت فشار گذاشته اند تا با یک پرواز به ریاض برگردند.
آنها می گویند که به دنبال امنیت هستند و وکیلشان مدعی شده که کنسول و معاون کنسولی عربستان در فرودگاه هنگ کنگ در تعقیب آنها بوده اند ادعایی که این رسانه می گوید کنسولگری عربستان در هنگ کنگ حاضر به موضع گیری درباره آن نشده است.
آساق**231**1904**

انتهای پیام /*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *