بازیکنان ایرانی شاخص های آمادگی جسمانی پایینی دارند

کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

«بهادر زکی زاده» روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا به برگزاری بیست و هشتمین دوره مسابقات بین المللی فجر بدمینتون ایران با حضور 29 تیم از کشوهای آسیایی و اروپایی اشاره کرد و اظهار داشت: بدمینتون بازان ایرانی در رقابت های جام فجر همچون بازیکنان اروپایی، دفاعی بازی کردند و از نظر سرعت از رقیبان خود عقب افتادند. برای تقویت ورزشکاران ایرانی باید به شاخص های آمادگی جسمانی به ویژه سرعت، چابکی و قدرت حرفه ای بیشتر توجه شود.
وی افزود: این امر مستلزم برگزاری برنامه های طولانی و زمان بر و دوره های سنگین بدن سازی است تا سال آینده به وضعیت مطلوب و آمادگی کامل برسند.
زکی زاده خاطرنشان کرد: در رقابت های بین المللی جام فجر در بخش تیمی، جوانان و بزرگسالان توانستند به مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها صعود کنند و بازی خوبی را در شان بازیکنان ملی ارائه دهند اما در قسمت انفرادی «امیر جباری» به دلیل ضعف بدنی نتوانست نتیجه مطلوبی را کسب کند.
بیست و هشتیمن دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران، گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با شرکت بازیکنان 29 کشور خارجی به همراه ملی پوشان بدمینتون کشورمان طی روزهای پانزدهم تا هجدهم بهمن ماه جاری و با جوایز 25 هزار دلاری در شهرستان کرج برگزار شد.
سرمربی تیم ملی بدمینتون ادامه داد: در این رقابت ها در جدول های انفرادی و تیمی، بازیکنانی از رنکینگ 40 تا 120 دنیا در این رقابت ها شرکت کردند. این ورزشکاران 5 تا 10 سال در سطح مسابقات بین المللی حضور یافته بودند و توانستند چنین امتیازی را در سطح دنیا از آن خود کنند.
وی ادامه داد: بازیکن تایلندی حاضر در این رقابت ها جزو 4 نفر برتر دنیا محسوب می شود و در بخش انفرادی بسیار خود را قوی نشان داد. بدمینتون بازان اندونزیایی نیز از همان روز اول توانستند جایگاه خود را در فینال مشخص کنند.
سرمربی تیم ملی بدمینتون یادآور شد: بازیکنان لهستان، اوکراین، مجارستان و بلغارستان که دارای رده 60 تا 80 دنیا هستند، در رقابت های جام فجر بسیار حرفه ای ظاهر شدند. اما به دلیل ارائه سیستم بازی دفاعی، در مرحله نهایی این مسابقات به دلیل افت انرژی نتوانستند در برابر سرعت و حرکت های ارتجاعی بازیکنان جنوب شرقی آسیا مقاومت کنند.
سرمربی تیم ملی بدمینتون همچنین گفت: در فروردین و اردیبهشت سال آینده مسابقات «اپن مالزی» و «قهرمانی مردان آسیا» برگزار می شود. در این رقابت ها عملکرد بدمینتون بازان کمپ توسعه بدمینتون آسیا (AOP) بررسی خواهد شد و با توجه به رنکینگ بالا عازم این رقابت ها می شوند.
ورزشی**9128**9129

انتهای پیام /*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *