افشاگری مهرداد آسمانی از مافیای موسیقی لس‌آنجلسی

مافیای موسیقی در ایران امروز، چیز عجیبی نیست. چه آنجا که افرادی مانند نادرفتوره‌چی  در داخل ایران به ساز و کار اقتصادی هنر در کشور می‌تازند، افشین پرورش خود در خارج از کشور، این صنعتهنر را به باد انتقاد می‌گیرد و چه هنرمندان مهاجر در لس‌آنجلس.

مهرداد آسمانی، خواننده‌ای که با اشعار شهیار قنبری و محمد صالح‌علاء شهرت کسب کرد و با همکاری با گوگوش به اوج شهرت رسید، حالا در تلویزیون‌های معروف به لس‌آنجلسی می‌نشیند و این جامعه هنری لس‌آنجلسی را به باد انتقاد می‌گیرد.

مهرداد آسمانی که چند روز پیش، ترانه از خون جوانان وطن لاله دمیده را که شعرش از عارف قزوینی است خوانده است، در برنامه‌های تلویزیونی حضور پیدا کرده است.

او که همزمان مشغول تبلیغ حضورش در یک رستوران به نام شعله در لسآنجلس بود، حضور ایرانیان مجاز را که از ایران به لس‌آنجلس می‌روند به باد انتقاد گرفته است و می‌گوید آن‌ها، برای مقامات در تهران پیام می‌دهند و در افطاری‌های رسمی حکومتی حضور پیدا می‌کنند اما «مردم متوجه این داستان‌ها نیستند.»

او می‌گوید من اولین ترانه‌های خودم را در رادیوی جمهوری اسلامی ایران خوانده‌ام و ترانه‌های پاپ بوده‌ است. او می‌گوید در ایران با انگ «طاغوتی بودن» مورد اعتراض قرار می‌گرفته است.

مجری برنامه، شهرام همایون درآمد خوانندگان را چندان مشهود نمی‌بیند. در این نقطه به گوگوش متلک می‌اندازد و پرده از کنسرت او در قبرس تنها با ۲۰۰ نفر مخاطب بر می‌دارد.

مهرداد آسمانی می‌گوید هنرمندان اگر صحبت نکنند می‌شوند لس‌آنجلسی بیخیال، و اگر صحبت کنند می‌شوند بیکار. او می‌پرسد تکلیف چیست؟ او در این میان از ستار و شاهرخ به عنوان خوانندگان به زعم او سالم یاد می‌کند و اضافه می‌کند بقیه دوستان مثل ابی و گوگوش می‌بینند که بزن و بکوب و بیخیالی، پول بیشتری توش هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *