اعتماد به ملت و سپردن اقتصاد به مردم گره گشای شرایط بحرانی است

به گزارش افکارنیوز،

حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: سال 97 از نظر اقتصادی برای ملت ایران سال بسیار سختی بود مردم در طول سال از نظر معیشت در مضیقه بودند اکنون که در آستانه نوروز هستیم فشار زندگی برای مردم چند برابر شده است.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزرا، اظهار کرد: مردم صورت خود را با سیلی سرخ نگه داشته اند چرا تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم برای دولت تا این حد سخت شده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ده ها میلیارد دلار ارز 4 هزار و 200 تومانی در طول سال به تاراج رفته، خاطرنشان کرد: کسی برای این هدررفت سرمایه پاسخگو نیست.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: رئیس جمهور پس از یکسال قواعد دیپلماسی را یاد گرفته و به بازارهای منطقه ای ایمان آورده است، امیدواریم این روند ادامه پیدا کند.

وی با بیان اینکه کدخدا و اروپا کاری برای ایران نمی کنند، گفت: FATF ادامه برجام ذلیلانه است، دولت برای یک بار هم شده برجام جدیدی را به جای غرب خائن با مردم وفادار امضا کند. اعتماد به ملت و سپردن اقتصاد به مردم گره گشای شرایط بحرانی است.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: از وزارت نیرو می خواهم از بخشی نگری دست بردارد و اجازه دهد همه مردم استان اصفهان لذت جاری شدن آب در زاینده رود را در نوروز درک کنند.

وی با بیان اینکه دستور رئیس جمهور جاری کردن آب در مسیر زاینده رود از سراب تا تالاب گاوخونی است، تصریح کرد: به وزیر نیرو و مسئولان استانی هشدار می دهم تبعات امنیتی تصمیمات غیرمنطقی خود را پذیرا باشند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: وزارتخانه های اقتصاد و فرهنگ باید تدابیر لازم برای حل مشکل کاغذ مطبوعات را داشته باشند و دست دلالان و مدیران نالایق را از بازار کوتاه کنند.

موسوی لارگانی گفت: صدا و سیما در محتوای فیلم ها و سریال ها بیشتر دقت کند، در برخی موارد شاهد بخش هایی از اسناد کثیفی مانند 2030 در صدا و سیما هستیم.   

عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: اگر آب بین حوزه ای خلاف است اصفهان آب آشامیدنی ندارد.