اعتصاب دنباله دار شاگردان علی دایی

به گزارش افکارنیوز،

بازیکنان تیم فوتبال سایپا تهران که پس از شکست ۳ بر یک مقابل الریان قطر در دور سوم مرحله پلی آف فصل ۲۰۱۹ لیگ قهرمانان آسیا تنها در یک جلسه تمرین ریکاوری شرکت کرده بودند از روز گذشته در اعتراض به مشکلات مالی خود و کمبود امکاناتشان دست به اعتصاب زده و تمرین‌نمی کنند.

قرار بود شاگردان علی دایی از ساعت ۱۲ امروز (جمعه) نخستین تمرین تاکتیکی شان پیش از بازی حساس با تراکتورسازی در هفته نوزدهم لیگ برتر را برگزار کنند و به همین دلیل از ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی حاضر شدند.

پیش از شروع تمرین کاشی و وحید قاسمی از مسئولان باشگاه سایپا همراه با کادرفنی این تیم در جلسه با بازیکنان شرکت کردند تا نظر آن‌ها برای انجام دادن تمرین جلب کنند، اما با توجه به اینکه رضا درویش، مدیرعامل باشگاه سایپا و افرادی که باید پاسخگوی وضعیت بحرانی ایجاد شده برای بازیکان سایپا باشند در این جلسه شرکت نکردند در نهایت بازیکنان سایپا امروز هم دست به اعتصاب زدند.

این درحالی است که تنها ۲ روز تا بازی نارنجی پوشان پایتخت با تیم متمول تراکتورسازی در لیگ برتر زمان باقی مانده است و با توجه به شرایط فعلی احتمال اینکه سایپا بدون برگزاری تمرین به مصاف تراکتورسازی برود وجود دارد.

دیدار تیم‌های سایپا و تراکتورسازی از هفته نوزدهم لیگ برتر از ساعت ۱۶ یک شنبه ۵ اسفند در ورزشگاه شهدای شهرقدس برگزار می‌شود.